Akademie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Kolejny rok rozwija przed nami swoje skrzydła oczekując od nas zaangażowania, ciężkiej pracy, zarówno fizycznej (bieganie po schodach czy w-f) jak i psychicznej (PRZEDMIOTY OBJĘTE ŚCIŚLE TAJNĄ KLAUZULĄ czyt. wszystkie). Teraz na poważnie. Rozpoczęliśmy ten rok szkolny od uczestnictwa we Mszy Świętej, w której prosiliśmy Boga, by dał nam wiele sil na kolejny okres naszego życia. Później udaliśmy się na halę, gdzie pan Dyrektor powitał nowych uczniów, a nas rozesłał do klas, do wychowawców. Wychowawcy podali nam plan lekcji i właściwie można by powiedzieć, że na tym się skończyło, ale wcale tak nie było. Dłuugo po wejściu do klasy nie mogliśmy przestać gadać wymieniając uściski i wspomnienia pędzące po klasie niczym Pendolino na trasie Kraków-Gdynia.
Na koniec apel do klas drugich i wzwyż, nie wiemy czy już ta słodka wiadomość dotarła do Waszych uszu. Jeśli nie to przypominamy, że malowanie “kotów” jest w tym roku zabronione. Dziękujemy za uwagę, niech los zawsze Wam sprzyja.