Mamy trzecie miejsce!

27 marca 2017 roku w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Nasza szkoła zdobyła 3 miejsce, a reprezentowały nas Karolina Kuk jako kapitan drużyny, Milena Bożek, Klaudia Kmak, Aneta Kawa, Kinga Święs, Paulina Iwańska, Ala Pancerz, Natalka Nalepa, Karolina Rodak, Karolina Kalamaszek oraz Daria Witek. Nasza szkoła pod przewodnictwem pani Marty Janik przez pięć lat zajmowała 1 miejsce w rozgrywkach powiatowych. W tym roku także były bardzo duże szanse na zwycięstwo. Na drodze ku pierwszemu miejscu stanęły poważne kontuzje naszych najlepszych zawodniczek Anety Kawy i Karoliny Kuk, co było powodem hospitalizacji jednej z nich. Mimo osłabionego składu pozostałe dziewczyny walczyły do samego końca. Miejmy nadzieję, że nasze zawodniczki dalej będą reprezentować nasze gimnazjum w wielu zawodach i przywozić złoto.

Opracowała Julia Krok