Gimnazjum w Stróżach

Wydarzenia


Dzień Chłopaka - pamiętamy ;*

Dnia 28.09.2015 r. dziewczyny z klasy Ia dziwnie się zachowywały i były podekscytowane. Dlaczego? Otóż przygotowywały one Dzień Chłopaka (choć formalnie jest on pod datą 31.09).
Wreszcie zadzwonił upragniony dzwonek na historię. Dziewczyny (a właściwie Daria Szczepanek, Karolina Kuk i Natalia Ziomek) stanęły na środku klasy z tajemniczymi reklamówkami, chłopcy nie wiedząc, co się dzieje, siedzieli i oczekiwali na dalszy ciąg wydarzeń. Koniec ciszy, ogłoszenie: "Z okazji Dnia Chłopaka mamy dla was prezenty". Dziewczyny wyjęły z reklamówek słodkości i okazjonalne dyplomy. Każdy chłopak przychodził po kolei po dyplom, pierniczka i lizaka. Warto wspomnieć, że wszystkie dziewczyny złożyły się na te prezenty.
Wymienię teraz kilka tytułów, które zyskali nasi chłopcy: -"Albert Einstein-Junior", -"Władca koszul", -"Instrumentalny chłop", -"Perła motocyklowa", -"Pan bramki", -"Klaun stulecia", -"Zawodowy ochroniarz", -"Król Imprezy" i wiele, wiele innych.
Chłopaki w lepszych nastrojach postanowili zrobić sobie zdjęcia grupowe, dla uwiecznienia tej wspaniałej chwili (nasi chłopcy mogą rozbawić was do łez ;-) )

Natalia Ziomek

2014 Modyfikacja W. B.