Akademie

„Wszystko co dobre, szybko się kończy” – zakończenie roku szkolnego 2014/15

„Wszystko co dobre, szybko się kończy", w myśl tego powiedzenia, rok szkolny 2014/2015 przeszedł do historii. Chcąc podziękować za dziesięciomiesięczny okres nauki i prosić o błogosławieństwo na wakacjach, 26 czerwca my, uczniowie Gimnazjum im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, uczestniczyliśmy w Mszy św. Następnie udaliśmy się do budynku gimnazjum, by odebrać świadectwa. W tym miejscu odbyły się także ostatnie rozmowy z przyjaciółmi i kolegami z trzecich klas, dla których ten rok był ostatnim w gimnazjum. Trzecioklasiści swoje pożegnalne spotkanie z nauczycielami i kolegami mieli poprzedniego dnia, w czwartek. Wtedy to odbyło się rozdanie świadectw i nagród dla najzdolniejszych absolwentów, wpisanie się do Złotej Księgi, podsumowanie wszystkich trzech lat spędzonych w gimnazjum prezentacją oraz obowiązkowo dyskoteka. Ostatecznie w piątek wolni i szczęśliwi, radosnym krokiem opuściliśmy szkołę, by oddać się w pełni letniemu szaleństwu. Chcemy wszystkim życzyć udanych wakacji i miłego powrotu za dwa miesiące. A teraz taki wakacyjny suchar: “Najczęstszą przyczyną utonięć jest woda”. Do zobaczenia we wrześniu!