Majówki

"Ale to już było" - kolejna Majówka Gimnazjalna za nami

Majówka Gimnazjalna przeszła do historii i na stałe zapisała się w naszej pamięci. Czy będziemy mieli co wspominać? Oczywiście! Tak wspaniałej zabawy nie było u nas od dawna. Wymarzona pogoda dotarła na czas i umilała nam niedzielne popołudnie. Impreza wystartowała punktualnie o 14, a nad tym, by wszystko szło zgodnie z planem, czuwali nasi prowadzący: Wioletta Cieśla i Dariusz Gruszka. Na scenie nie mogło zabraknąć początkujących aktorów z naszej szkoły. Rozbawili nas do łez kabaretami: "Ustawka" czy " Śniadanie". Oczywiście na scenie pojawił się również kabaret z 3B. Zeszłoroczna Mariolka, wystąpiła tym razem jako pielęgniarka w „Izbie przyjęć”. Przerywnikiem między salwami śmiechu były występu młodych artystów. Gościliśmy na scenie m.in. Krzysztofa Raka, Ireneusza Gruszkę oraz Miłosza Przetacznika. Okazję do tańczenia dał nam zespół, występujący wraz z naszą uczennicą Zuzanną Przetacznik, a także uczniowie z klasy 1c i 1a. Oprócz tego uczestnicy majówki mogli brać udział w wielu konkurencjach na scenie. Dużą popularnością cieszyły się sprzedawane losy oraz kupony, które dawały możliwość wygrania roweru górskiego. Z tego miejsca chciałybyśmy pogratulować wszystkim zwycięzcom i serdecznie zaprosić na następną majówkę.